Mercedes benz

Shitet nga: Mamet Dje 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 113
Shes mercedes benz 411 viti 2000 per mashum na kontakto ne tel dhe viber 044338026
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim