Kombi Mercedes Benz 207D

Shitet nga: Agon Dje 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 55 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 485 EUR   1 650 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 207
Shes kombin Mercedes MB 207 ne gjendje te rregullt. Posedon 6 ulese, rimorkio me cerade.
Viti i prodhimit: 1987
Kilometrazha: 169 862
Derivati: Diesel

Çmimi: 1650€

Nr. Kontaktues: 049 47 67 44
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim