Mercedes actros 18.48

Shitet nga: Shpetim 14 Gush 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Actros
Shitet actrosi 18.48 posedon distronik retarder intarder clim werbasko pomp t kiperit ni vjet regjistrim i ardhur nga ch n gjendje t rregullt teknike posedon libra t servisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim