Karrotrec

Shitet nga: Bledi 10 Gush 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shitet karrotrec Mercedes Benz (atego), viti 2002, dopje cabin, peshe mbajtese 3,5 T, platforme te vecante ( shkon rrafsh me token), ne gjendje shume te mire dhe shume i paster. Mundesi nderrim. Makina ndodhet ne Tirane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim