Rimorkio

Shitet nga: Krasniqi Dje 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Rimorkio 2008 e doganuar n giendje t rregull teknike me diska rrolet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim