Mercedes Benz 213 CDI

Shitet nga: meti Dje 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
shes sprinterin 213
viti 2010
pa dogan
per inf na kontakto ne tel 044338026
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim