OPEL MOVANO 2.8 VITI 2001 URGJENTT

Shitet nga: Opel Movano Sot 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 85 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR   2 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Opel
Modeli: Movano
Shitet Opel Movano 2.8 Dizel Sapo ardhur Nga Gjermanija osht ne gjendje te mir punon shum mir i shtrengum Te Kalume 200000 mij
Per ma shum info 045519666
Ndrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim