AUTOBUSA MAN NEOPLAN SETRA MERCEDES-BENZ TEMSA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MAPAR MAN TRUCK & BUS CENTER 22 Dhj 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
SHITEN AUTOBUSA : MAN NEOPLAN SETRA MERCEDES-BENZ TRAVEGO TEMSA SAFARI...
GJINDEN NE TURQI !!!
GJENDJA SUPERIORE DHE ME KM SAKTA !!!

Für Deutsch melden sie sich bitte an: +90 535 376 26 05.
Wir stellen alle nötigen Dokumente bereit und liefern unsere Busse bei bedarf per Spedition Versichert bis vor ihre Tür.

For English please contact: +90 535 376 26 05.
We provide all necessary documents and deliver our buses on demand insured to your address with a forwarding company.

Për kontakt Shqip: +383 44 210 310.
Ne ofrojmë të gjitha dokumentet e nevojshme dhe dorëzojmë autobusët tanë me kërkesë të siguruar, në adresën tuaj me një kompani transportuese.

Për detaje më tepër klikoni linkun:

https://mapar.sahibinden.com/ticari-araclar-otobus?sorting=storeShowcase

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim