Steyer 4x4 - 92

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Badallaj 5 18 Qer 12:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet kamioni Steyer i sapoardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte, eshte 4x4 per terrene te veshtira se dhe te gjitha pjeset e prapme funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim