Kramer 412 E - 5 Ton

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Badallaj 5 26 Maj 11:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Pirrungritës
Shitet luga ngarkuese po ashtu pirrungritese me luge dhe me pjese te pirunit.Eshte e vitit 1999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim