Bandasha dhe goma per dumper 15.3, lug bageri

Shitet nga: Miri 16 Gush 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Pjesët rezerve
Shiten Bandasha per traktor ose valak 2cop 30coll,
dhe 1cop 28coll. Jan shum te mir. Dhe goma per dumper 15.3 nga zvicra ne gjendje shum te mir dhe me profil te mir. Si dhe lug te reja per bagera te ndryshem. Per me shum shihni fotot ose kontaktoni ne numrin 044/180683. PRIZREN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim