PJESE KEMBIMI PER BAGERA DHE KAMJONA

Shitet nga: Caner Halabak 20 Gush 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Pjesët rezerve
SHES PJES PER BAGERA PO DHE PER KAMJONA ME POROSI ME CMIMET MA TVOLITSHEM BAGERA , MINI BAGERA , DOZER , FORKLIFT etj CATERPILLAR , LIEBHERR , HITACHI , KOMATSU , MAN ,MERCEDES etj... Gjitha Lloje te bagera dhe kamjona PJES JU SODHIM MBRENDA JAVES ...
Numri kontaktues : +37744134657
E-MAIL : halabaktrade@hotmail.com
SKYPE : halabaktrade
Viber :+37744134657

PJESE KEMBIMI PER BAGERA DHE KAMJONA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim