Shitet URGJENT

Shitet nga: SHKODA 06 Mar 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 197 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 350 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
SHITET SHKODA FABIA 1.4 TDI
ME SERVIS DHE KM TE GARANTUARA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim