Skoda Fabia

Shitet nga: Petrit 28 Qer 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
Vetura e sapoardhur nga jashte. Eshte ne gjendje shume te mire.
Skoda Fabia Combi 1.4 TDI Manual, 80hp, 2009

240,640 km
5 shpejtesi
Generation5J

Type of Chassi Station Wagon Classification Small
Family Car
Trim packages Ambiente
Number of Doors5
Number of Seats5

Per me teper ju lutem kontaktoni ne 043907222 si dhe viber.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim