Škoda Octavia 2.0 Naft Full Option me Navi / TV

Shitet nga: Florim 29 Maj 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 277 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Optionat e schmitz und Clemenz Kombi
Motori i rri i ka 65000 km kalume
Dritat automatic
Dy artikuj lëkure
rrotull drejtkëndëshe
kontrollin e lundrimit
ksenon
Rondele larëse
kontrollin e gomave
burime të reja dhe amortizues
navi me video funksion
nivo mbylljes
ndenjës elektrik i shoferit
klima automatike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim