Skoda Octavia 1.9Tdi, DSG, Navi (40gb HDD) RKS

Shitet nga: mursel mazrek 30 Mar 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 220 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 950 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Shes Skoda Octavia 1.9 TDI, automatik DSG, regjistrimi i par ne para disa muaj nga CH. teper i ruajtur si jashte ashtu edhe brenda.
pa asnje defekt, shume i shtrengume sikur mu kon ne 20.000 km
Navigacion dhe multimedia system
40GB Harddisk integruar fabrikisht Bluetooth, AUX, SD card, CD DVD etj.
senzora parkingut
klima...etj etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim