Skoda Octavia 2016 TDI

Shitet nga: Jeton 10 Korr 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2016
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Shitet Skoda Octavia 1.6 TDI 115 PS, Vetura eshte full paket dhe eshte blere ne Porsche Kosova, ka garancion deri ne 2020, eshte e paisur me xenon/bixenon , LED para dhe mbrapa, sensora te parkimit,Komanda ne timon, start/stop, goma te reja etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim