Skoda Octavia

Shitet nga: Nori 18 Gush 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 185 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
049 942 248
Shitet Skoda Octavia 1.6TDI 105PS 2011
225.000 mije kilometra
Vetura eshte e ardhur nga Zvicra pa dogane
Veutra posedon
senzora
xhama kolor
aux
bordkompjuter
fellne alu 16" me goma tmira
vetura eshte ne gjendje te rregullte dhe e paster si brenda si jashte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim