Kur Ma shpejt se kum shit per 3 dite U SHITTT

Shitet nga: jeton 30 Maj 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Superb
Shitet Shkoda SuperB 2.0 tdi di te kuqe
viti 2011 DSG te gjitha pisjet Full
Mos ti shkruj se krejt i ka,.spe di as vet shka ka se shum ka
Mund ta shihni veturen ne cdo kohe prej 08:00 deri 16:00
Homologim dhe Dogane te kryera dje 22/05/2018
vetem rexhistrim edhe HEC...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim