URGJENT !!! Skoda Yeti 1.2 TSI Experience 2011

Shitet nga: Skoda Yeti 20 Jan 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 303 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 200 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Yeti
Shitet Skoda Yeti 1.2 TSI Experience me 105 PS. Viti prodhimit 2011, Pulla ne timon, CD, AUX, USB player me Touch screen fabrikisht, Xenon bi xenon dritat, Pasqyret me retro, AC clima digitale dy zonale, xhamat perpara dhe mas fabrikisht kolor, 6+R shpejtsi manual eshte me paisje full model Experience nuk ka nevoj per asnje investim. Vetura vjen me fellnet e veres aluminit dhe gumat e reja edhe fellnet e dimrit aluminium me goma. Vetura eshte blere 00 ne Porsche Prishtina dhe i ka 129000 km te kalume. Krejt servisat jane bo me rregull te Porsche Prishtina dhe posedon librin e servisit prej dates e blerjes deri ne diten e sotme.


TAG: Skoda, Skoda Yeti, VW, Volkswagen, Golf, BMW, quattro, xdrive, Passat, Audi A3, A4 ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim