KERKOJ ALFA ROMEO 147 te kuqe TE AKSIDENTUAR

Shitet nga: Agron Letaj 30 Korr 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 147
Kerkoj Alfa Romeo 147 te aksidentuar me ngjyre te kuqe dhe me targa kosovare si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim