Shes

Shitet nga: Audi Dje 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 37 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR   1 200 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes audi 80 1.8 benxin ne gjendje te rregullt e ruajtur si brenda si dhe jasht ...baj ndrrim nese me konvenon....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim