Audi A1 1.2 TFSI

Shitet nga: Besir 12 Gush 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A1
Shes Audi A1 1.2 TFSI ne gjendje shum te regullt i ardhur nga Zvicra qe 1 vit

Shpenzimet 4.5, 5, Litra 100/km
Klime
Karikat me nxemje
2 par goma te reja Dimer, dhe Ver
Ekran, radio mp3 micro SD aux
Tempomat, e plot funkcione tjera..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim