Audi a2 1.4 TDI

Shitet nga: Dreni 13 Gush 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 148 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 999 EUR   5 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A2
shes audi a2 1.4 tdi ngjendje perfekte .
Vetur posedon klim automatike(funksionale) gjamat dhe pasqyre elektronike.
Servisin e posa te ber rrypin dhemzor te nderruar frena diska te nderruara filtera te nderruar(baterin e re ) etj.
Shpenzime 4L-100km
Goma me fellne te mira
Liber servisi ,2 qelsa .etj etj
Vlen te ceket shumm i paster.
qmimi pak i diskutushem( ndrrim nuk baj)
+38345315068
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim