Audi A3 2.0 TDI Quattro S-Line

Shitet nga: Fitim Sot 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3 2.0 TDI Quattro S-line🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Viti prodhimit: 2010
Ndrruesi i shpejtsive: Manual
Klimautomatic, Esp, Abs, Airbag
Nxemje ne karrika
Opcion ne timon
Sensor te parkingit
Palimi i pasqyrve me pull
Tempomat
AutoHold
Drita te mjegulles
Xhama elektronike
Radio me magazin, Aux etj
Sensor te shiut
Fellne te mira
E shum opcione te tjera
Shum i ruajtur si jasht edhe mrenda
Ne gjendje perfekte
I sapo ardhur nga Zvicrra
Me dogan dhe homoligim te paguar

Numri per kontakt
045704706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim