Audi A3 2.0 TDI S-Tronic 2014 AUTOMATIK🇩🇪

Shitet nga: Privat Sot 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3 SEDAN Sport Beck 20.07.2014 2.0 TDi 110kw 150ps S-TRONIC AutoMatik Sedile Likur Sedilet me Nxemje Senzor Parkim Senzor Shiu Senzor Pasqyre Pasqyret me Nxemje Pasqyret Automatik i Palohen Start-Stop ne Semafor Pulla Timon Blutoth Ueb Dvd Timon Likur Bordkompojuter 4 Xhama Elektronik Freni i dores Elektronik Tempomat Navigaxjon Gjibies Fabrikisht Motori euro 6 Muzik Eksatra Fabrikisht 1 Person i Vozitur Vetura 1 Hand Alofellna me Goma te Veres Full Histori Servis ne Servis te Autorizuar ne Gjermani Libar Servis KM Garantume i Sapo Ardhur nga Gjermanija 04.11 2018 🇩🇪🇩🇪 Dogan dhe Homologimi i Sapo Pagum 05.11.2018 Dhe i sapo Regjstruar 1 vit regjstrim te plot 24 12 2018 4 Goma te Reja te Dimrit te sapo qitur 03.01 2019 Ngjyr Blu Metalik sipas Kohhes e Ndryshon Ngjyren 5 Ulse 5 Dyr Alofellna Pres Bleres Serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim