- AUTO PLUS - BLEJM VETURA PA DOGAN + RKS

Shitet nga: AUTO PLUS Sot 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Te Nderuar Shites , Kompania " AUTO PLUS " Qe Nga Viti 2004 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe Keni Per Ti Shitur... Tashme e Deshmuar Per Korrektesin Dhe Seriozitetin e Kompanis Nga Shume Shites. - PAGESA CASH OSE BANK - SHITJE E SHPEJT - TRANSPORT 24H " A U T O P L U S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim