Audi A3 dizel -00

Shitet nga: Veton 17 Korr 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 129 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shitet audia A3 ne gjendje te rregullt , e ruajtur si jasht ashtu dhe brenda.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim