Shitet Ndrrohet Audi a4 2.0 Tfsi 4x4

Shitet nga: Arbenit Sot 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 244 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 600 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes audi a4 ne gjendje shum te mir teknike
Tfsi 2.0 benzin 4x4
Posedon : karrika likur me nxemje me dykme
Pasqyre me rrym
Komanda ne vollan
Gomat e reja diskat e ri gurtnet e reja
1 vit regjistrim
Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Mundesi ndrrimi: audi passat tauran golf mercedes bmw etj
qmimi i pa diskutueshem
vetura gjindet ne ferizaj
me ndrrim ka tjeter qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim