Audi A5 3.0 TDI shitet urgjent

Shitet nga: Fatbardh Krasniqi 26 Korr 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR   13 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A5
Shitet Audi A5 quattro, S line. Salloni lekures, interieri i zi, karrikat me nxemje, navi, tempomat, parking senzorat, gjamat me folie, 19 col felgat...dhe te tjera.

Shtija esht urgjente. Cmimi i diskutueshem.

Vetura gjindet ne Ks.

Kontakti wap,viber ose nr.tel.(045 413 756)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim