AUDI A8 4.2 TDI Quattro EXKLUZIV

Shitet nga: Audi A8 17 Gush 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Audia eshte ne gjendje te mir teknike me servise te kryera me rregull me te gjitha paisjet qe jan te nevojshme per nje automjet fulll per me shum informata shikoni fotot dhe na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim