Audi Q3 2.0 TDI Quattro LED XENON 🇨🇭🇨🇭*2013*

Shitet nga: Privat Sot 07:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q3
Audi Q3 2.0 TDI 103 kw Viti 21.03.2013 Quattro 4 x 4 Drita Para LED Drita para Xeno Big Xenon Drita Mbrapa LED Drita AutoMatik KlimaTronic Sedile Me Nxemje Senzor Parkimi Mbrapa Senzor Dritave Senzor Shiu Auto-Hold Ne Semafor mu Shuk mu Ndez 🚦 4 Xhama Eletrik Freni i Dores Eletrik NaviGacjon Pulla ne Timon TempoMat Radio Cd 📀 Sd 1 Sd 2 Esp Abs Airbeg GPS Fabrikisht 📡 Blutoth Zerimi i Tel 📲 me Blutoth Zerimi i Muzikes 🔊 me Blutoth 2 Qelsa i Posedon Alofellna Manual 6 Shpetesi Drita te Mjegulles ( Hallogenka ) Gjendje Tip Top Shumm Shpenzime te Vogla I Sapo Ardhur Prej 🇨🇭 ZVICRES 🇨🇭 Dogan e sapo Paguar 3.735 € 20.05 2019 Homologimi i sapo Paguar 125 € 20.05 2019 Dhe i sapo Regjstruar 290 € 21.05.2019 DOGANA HOMOLOGIM
Servis i Sapo Krym me 09.08.2019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim