AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

Shitet nga: AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt 18 Qer 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2017
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: RS-modele / Audi
Modeli: RS4
AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt,aksident ose ato qe nuk i perdorni 1999-2015 .Dergoni Oferten ne viber 📞+383 44 865 125 Targa Kosovare dhe te huaja ch,de,si,fr . Gjindemi ne gjithe Kosoven.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim