BMW X5 40D 2012 306Ps Facelit M8

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: FloRent Demaj 27 Qer 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Bmw X5 40D 2012 306Ps Facelit M8 360shkall kamera FULL OPSION i ardhur nga zvicrra
vetura osht im7 mundet me u shit edhe shqipri pa dogan
per mashum info dhe foto +38349413754 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim