Urgjente Citroen C 5

Shitet nga: Sherif Krasniqi 18 Gush 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 133 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Citroen C5 2.0 HDI i regjistruar edhe 9 muaj regjistrim,
Posedon:
Klime
Abs
Senzora te parkingut
Tempomat
Komanda ne vollane
Sistem te ngritjes dhe uljes se vetures.

Ka gepek shume te madh, eshte e pershtatshme per bartje.

Vetura është gjendje optike dhe teknike shumë të mirë.
Ne nje fale Tip Top

Turbinen e ja te Servisuar 100% me 6 muaj garancion
Setin dhembezor e ka të nderuar
Servisin e vait,Trapun anllaserin dhe Klimen e ka te servisuar tani.

Çmimi pak i negociushëm.
Veture luksoze per te gjitha moshat e ne veçanti per njerez familiare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim