Shitet ose Ndrrohet Daewoo Kalos 1.2i (2003)

Shitet nga: Daewoo 29 Pri 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 70 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 899 EUR   2 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Kalos
Shitet ose Ndrrohet me naj kubikazh ma t'madhe

Daewoo Kalos 1.2i (2003) RKS 15 Qershor 2019

Pronari i dyt ne Kosov i ardhur nga Franca

KM: 185000
Dritat dhe pozicinet LED
Airbag 2x
Dritaret e para elektronik
Vollani me levizje posht nalt
Dyert me mbyllje automatike 4x
Fellne te alumunit me goma M+S dy t'parat te reja
Klim nuk ka.
Podin e ka shum te rujtem.

Interior shum te pastert

Nuk eshte hipotek dhe ska denim perkthimi menjeher te pronari i ri!

Veturen mund te testohet edhe nga ju ose te naj mjeshter ku doni ju.

Kontakt (045-559-549)

Viber (+383 45/559-549)
Whatsapp (+383 45/559-549)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim