Jaguar E- Type Dizell -05 ngjendje perfekte

Shitet nga: Dani 09 Dhj 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jaguar
Modeli: E-Type
Gjendje perfekte i ardhur nga zvicra gjitha serviset e kryera disel 2.0 full opcione , nuk ka nevoj as nje investim ndrrim i mundshem me vetura dhe shtylla per nderrtim .
Tel 044 153 292


,,,,,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim