JEEP GRAND CHEROKEE 4X4

Shitet nga: Mensur Sot 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 177 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jeep
Modeli: Cherokee
JEEP GRAND CHEROKEE 4X4
Benzin
e ZEZE metalike
viti i prodhimit - 2005
regjistrimi i pare 22.05.2007
afati i regjistrimit 20.02.2019 i ka kalu
ulese 5
dyer 5
kubikazhe 3701 cm3
Automatik

vetura eshte ne gjendje te rregullt

per qdo inormat mund te kontaktoni
ne nr mob +383 44 141 251 si dhe ne
Viber dhe ne WhatsAPP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim