Lada Niva All Off Road 1.7 Benzin

Shitet nga: Dibran 07 Shk 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 74 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lada
Modeli: Niva
Niva Posedon ngjyr kunder ndryshkut komplet (Kubit)
E modifikuar per Off Road dhe terene Malore
Reduktor per terheqje(Vinq)
Led Drita funksionale
Kanister per derivate Rezerv
Goma te reja per Off Road
Servisim vaj filtera kandela frena antifriz Bateri
E regjistruar RKS e (Q’lajmeruar)
Mund te testohet ne qdo teren malor
4x4 Funksional si dhe Bllokada funksionale ✅
Nuk ka nevoj asnje investim❗️❗️
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim