Lada niva gjip

Shitet nga: Fitim 03 Pri 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 137 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lada
Modeli: Niva
Asht gjendje shum tmir i ka gomat malore dhe per asfallt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim