Mercedes B-class

Shitet nga: Mercedes 07 Sht 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 277 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 180
Mercedes B-class
Vitprodhimi 2009
Disel/ automatic 7 shpejtsi+R
I regjistruar dhe doganuar tani.
Vendi origjines: Norvegji
Makina eshte ne gjendje perfekte, 12 muaj regjistrim,
7-Gtronic, tempomat,ka servis komplet, perfshir ulje, filtera komplet, frena te ri. Makina me pak fjal eshte ne gjendjentw shkelqyer, dhe nuk ka nevoi per as edhe nje investim.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim