Mercedes- B-Klasse automatik 20105

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BavariaMotors Sot 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 180
* Mercedes-Benz B-Klasse B 180D
* Viti i prodhmimit 2015,
* 2000cc (2.0 CDI),
* Automatik-Step-tronic,
* Display multifunksionale,
* Board-computer,
* Timon multifunksional,
* Karrika elektrike,
* Karrika Iso-Fix,
* Navigacion Evropian,
* Senzora parkingu (para,mrapa),
* Led Drita para,mrapa,
* Drita xenon bixenon(Intelligent Light System),
* Pasqyra Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX USB,Box-CD,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* 2 Qelesa,
* Airbag,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj

-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim