Mercedes-Benz SLK 200 Premium AMG Paket 2011 RKS

Shitet nga: Shkamb Dje 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripƫrtƫrini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 990 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: SLK-Class / Mercedes-Benz
Modeli: SLK 200
VETURA NE SHITJE

Mercedes-Benz SLK 200 R-172 Premium AMG line.
Viti i prodhimit 2011.
Ngjyra Perle e Bardhe.

Vetura eshte e modifikuar me Carbon Fiber Mbi 50 Komponente
(Spoileri,Braniku Para,Braniku Mbrapa,Pasqyret,Dorezat, Hauba,Side Skirts,Timoni
dhe shume komponente tjera nga exteriori deri ne interior).

Informata Shtese: Vetura eshte Kabriolet Hardtop 2 Dyer (2 Ulese)
Kapaciteti 1.8 , 200 HP , Nderruesi Manual.

Me mundesi nderrim me vetura tjera.

Cmimi paraprak 36,500 euro.

🔥Cmimi me zbritje 19,990 euro.🔥

Per me shume informata ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit ose dergoni email ne info@koshigroup.com
TAGS:

AMG , Zbritje , Mercedes , Benz , Mercedes Benz , AMG Paket , SLK , SLK 200 , AMG 2011 , AMG line , Mercedes-Benz , Sport , R-172 , Carbon Fiber , Karbon , Fibra , Karbon Fiber , Modifikuar , Premium , Extra...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim