Opel Astra 1.8 Benzin Cabriolet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BavariaMotors Sot 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 41 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
*Opel Astra 1.8 Cabriolet
*Prejardhje nga Zvicre,
*Pa Dogan,
*Cabriolet,
*Benzin,
*1800 cc (1.8),
*Viti i prodhimit 2004,
*220.230 Km te kaluara,
*Board-computer,
*Sistemi i zerimit me CD MP3 Dhe AUX,
*Senzora parkingu (prapa)
*Cruise-control (tempomat),
*Dritaret elektronike,
*Klim
*Timon me levisje sipas deshires (thellesise,lartsi)
*Airbag x 4 cope,
*ABS,
*ESP,

-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Lubizhde, Kosove
044235234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim