Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI ECO-Flex 2015

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BavariaMotors Sot 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira Tourer
*Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI ECO-Flex
*Dizell,
*2000 cc (2.0 CDTI),
*Viti i prodhimit 2015,
*Me Dogan te paguar,
*Board-computer,
*Sistemi i zerimit me Bluetooth, CD dhe AUX,
*Cruise-control (tempomat),
*Komandat ne timon,
*Pasqyret elektronike dhe me nxemje,
*Dritaret elektronike,
*Dritare color nga prodhuesi,
*2 Qelesa,
*Timoni me mundesi rregullimi te lartesise dhe
*thellesise,
*Fellga Alumini me goma te reja,
*Airbag
*ABS,
*ESP,
*Vetura eshte ne gjendje perfekte teknike dhe optike...

-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
044235234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim