RENAULT - JK - ESPACE

Shitet nga: Mensur Sot 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 159 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
Automjeti: Renault - JK - ESPACE
Viti i Prodhimt: 2003
Ngjyra: e HIRIT
Regjistrimi i pare 09.12.2016
Afati i regjistrimit: 15.08.2019
Kubikazha: 1870cm3
Lloji i karburantit: DIZELDyer: 5
Ulese: 5+2=7 ulese
vetura motori dhe karaserija eshte ne gjendje te rregullt
per qdo informat te nevojshem munde te kontaktoni ne nr te mob +3838 44 141 251
viber dhe ne whatsApp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim