PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 AUTOMATIK

Shitet nga: Passat 22 Gush 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 148 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
Passat 1.9 TDI Automatik Viti 2002 RKS Regjistrim 4 muj Vetura posedon Klimatronik Abss Airbag Hidroulik Centrall Tempomat Senzora parkingit për mrapa Pasqyret elektronike etj Vetura asht ne gjendje te mire e servisume e pastert dhe shum e rujtme nuk ka as ni defekt Hipotek nuk asht perkthehet meniher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim