Passat 2.0 TDI DSG

Shitet nga: Bellaqa Autohouse Sot 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
Shitet passat 2.0 TDI
VIti 2011
Te kaluara 227.000 me liber dhe garancion
I ardhur nga zvicrra
Me dogan te paguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim