Passat 3C 2.0 TDI 103kw Highline

Shitet nga: passat 14 Qer 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
Shes veturen passat 3c highline me liber servisi me kilometra te garantuara dhe me servise te kryera.
Per cdo info me shume rreth vetures mund te lajmroheni ne tel-049298230-044174926 viber-whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim