Vw Up! 1.0 MPI Vit *2015*🇨🇭ZVICRA🇨🇭110.000 KM

Shitet nga: Vw Up! Dje 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 247 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 700 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: up!
Shitet Vetura Vw Up! 1.0 MPI Klima Funksjonale Sistemi I Ndjekjes Se Vijave te Bardh Ne Autostrad Airbeg Esp Abs Radi Cd Aux Central 2 Xhama me Rym 5 Shpetesi +R I Sapo Ardhur Prej 🇨🇭ZVICRES🇨🇭 Me Dogan Dhe Homologim Te Paguar Dhe i Sapo Reghstruar Per Her Te Par Ne Kosov 2 Qelsa i Posedon Aux 4 Goma te Reja te sapo Qitur Gjendje Tip Top Investim Zero Zero Servisi i Krym ne 🇨🇭CH 🇨🇭 Shum Shpenzime te Vogla Ekonomik 110 000 Kilometra Kalume Me Libra Te Servisit Viti Muaji i 10.2015 Ju Lutem Vete Blers Serioz Qmim 7200 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim